O nás

Naše společnost Bräuer Recycling je firmou s dlouholetou praxí. 
Na českém trhu v oblasti recyklace plastů se pohybujeme od roku 2011.
Oblastí naší působnosti je především region jižní Moravy, při spolupráci
s jinými společnostmi však využíváme služeb nejen místních, ale i zahraničních partnerů. Klientům nabízíme plně profesionální přístup a rychlou, spolehlivou a bezproblémovou službu k vzájemné spokojenosti.

 

Recyklace

Do portfolia našich služeb patří drcení, třídění a separace plastů a jejich recyklace. Dbáme především na postupy šetrné k životnímu prostředí,
a tak vedle realizace složitých projektů a poradenství v oblasti recyklace provádíme také separace plast - kov a regranulace plastu. Naše společnost disponuje několika moderními stroji, přímo určenými pro všechny oblasti naší působnosti, jako jsou např. mlýn Zerma GSE 500/700, mlýn Genox 300/500, Zick Zack Sichter Eri-trade ZWS 300, síťovací stroje nebo třeba odsavače etiket a prachu. Není problém vyhovět jakémukoli vašemu požadavku včetně předdrcení a následného mletí.

 

Doprava

Bräuer Recycling zároveň poskytuje zprostředkování dopravy všech plastů a výsledných produktů - zajistíme přepravu od zákazníka a zpět. Pro transport využíváme klasické automobilové nákladní dopravy
či speciálních návěsů. Zajistíme dodávky a přepravu veškerých druhů plastů ať již z komerční, nebo komunální sféry a vybavíme veškerou potřebnou dokumentaci.


 


Napište nám

Váš e-mail
= (3 + 2) x 2

KONTAKT

Timo Sascha Bräuer
696 84, Syrovín 61
IČ: 87526867

Tel.: 00420 734 741 862
info@brauer-recycling.cz